PL EN

INCUBE - NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA FINANSISTÓW

Kariera

Poszukujemy kandydatów na konsultantów, młodszych konsultantów, inżynierów systemowych, analityków biznesowych, programistów. Jeśli jesteś zainteresowany nowoczesnymi metodami zarządzania finansowego w dużym przedsiębiorstwie, hurtowniami danych, dziedziną business intelligence lub systemami wspierającymi sprawozdawczość finansową zgłoś do nas swoją kandydaturę, na adres:

career@incube.com.pl

Dla ambitnych oferujemy błyskawiczną karierę, motywujące uposażenie i współpracę z liderami. Na co dzień współpracujemy z dyrektorami finansowymi, kontrolerami finansowymi, managementem wyższego stopnia w największych polskich i międzynarodowych korporacjach. Dla doświadczonych, niezależnych konsultantów, analityków biznesowych, inżynierów wdrożeniowych, niezależnych programistów - oferujemy partnerskie warunki współpracy. Spróbuj, jeśli masz min. 3 lata doświadczenia na projektach związanych z systemami finansowymi, zarządzaniem przedsiębiorstwem i hurtowniami danych.

MAPA STRONY

Rozwiązania

Usługi

Szkolenia

 Klienci

 Firma

News

Kontakt

© 2020 | INCUBE CPM Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Strona korzysta z plików Cookies, m.in. do tego, aby lepiej dopasowywać się do Twoich oczekiwań. Więcej w polityce prywatności X