PL EN

INCUBE - NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DLA FINANSISTÓW

Co nas wyróżnia?

SPECJALIZACJA I KONCENTRACJA

Incube jest firmą wyspecjalizowaną w rozwiązaniach Business Analytics oraz Big Data. Koncentrujemy sie wyłącznie na dziedzinie usprawniania przepływu informacji w przedsiębiorstwie. Nasze rozwiązania są zaadresowane do działów finansów, kontrolingu oraz sprzedaży. 

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Nasi starsi konsultanci posiadają minimum 5 lata doświadczenia w projektach łączących zarządzanie finansami przedsiębiorstw i technologie informatyczne. Zatrudniamy kontrolerów finansowych z doświadczeniem w dużych korporacjach oraz konsultantów, ekspertów z bagażem kilku, kilkunastu a nawet kilkudziesięciu projektów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami.

METODYKA I PODEJŚCIE

Incube SRUM 4 BUSINESS ANALYTICS to metodyka, która powstała na bazie wykonanych przez nas projektów. SRUM 4 BA zawiera elementy uznanych, najnowszych metodyk zarządzania projektami. SCRUM 4 BA to iteracyjna i inkrementalna metodyka wdrożeń rozwiązań IT, dzięki której możemy wspólnie z klientem pokonać nawet najbardziej złożone wyzwania projektowe oraz w sposób produktywny i kreatywny zbudować oczekiwane rozwiązanie.

TECHNOLOGIA

Zakres wykorzystywanych przez nas technologii obejmuje IBM, Cognos TM1, Cognos BI, Netezza, SPSS, Cognos Controller, Oracle, Microsoft. Wyznacznikiem zastosowanej w projekcie technologii jest zawsze Klient i praktyczne podejscie do rozwiązania zidentyfikowanego problemu. Obecnie stosowane technologie muszą być zgodne z architekturą SOAP i oczywiście funkcjonować w okienku przeglądarki internetowej.

MAPA STRONY

Rozwiązania

Usługi

Szkolenia

 Klienci

 Firma

News

Kontakt

© 2020 | INCUBE CPM Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone

Wykonano w: avangardo.pl

Ważne: Strona korzysta z plików Cookies, m.in. do tego, aby lepiej dopasowywać się do Twoich oczekiwań. Więcej w polityce prywatności X